![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 14976326
*
nr 1497 6326
Roland Jonsson
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 254/310, fågel. Färglitografi, bildmått: 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 oktober 2022
kl 18:51:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/10 18:16:45
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Roland Jonsson
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Läs mer om Roland Jonsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad roland jonsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
*
Roland Jonsson
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Läs mer om Roland Jonsson
nr 1497 6326
Roland Jonsson
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 254/310, fågel. Färglitografi, bildmått: 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 oktober 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/10 18:16:45 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Roland Jonsson
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.Läs mer om Roland Jonsson
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad roland jonsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08